תחנות רדיו

ON-AIR  מבית Cue.AD מביאה עמה בשורה חדשנית לשוק הרדיו בישראל - הסוף לגבולות טכנולוגיים או גיאוגרפיים בשידורי הרדיו. כל תחנה קיימת יכולה "לשכפל" את עצמה, להעשיר את מגוון הערוצים שהיא מציעה למאזיניה, לפרוץ לשווקים חדשים בארץ ובחו"ל, ובשורה התחתונה – ליצור מוקד הכנסות נוסף. כחלק מהחזון שלנו לעידוד הרדיו האינטרנטי בישראל, אנחנו מציעים מערכת המאפשרת הקמת תחנה בעלויות מופחתות, ובניית פלטפורמה להגדלת הכנסות.

אנו מעמידים לרשות בעלי התחנות את כל הידע והטכנולוגיה הדרושים להרחבה והקמת פעילותן ברשת: ייעוץ, הקמה, מערך איחסון והפצת שידורים, מכירת פרסום, הסדרת זכויות יוצרים, מערכת ON-AIR למדידה וסטטיסטיקה, ועוד.

רשת הפרסום המתקדמת שלנו מאפשרת לכל תחנה קיימת – ארצית, אינטרנטית ואזורית - ליהנות מעוגת הפרסום של המפרסמים הגדולים ברמה הארצית, ואפילו מתקציבי פרסום במדינות אחרות ברחבי העולם. אנשי המקצוע שלנו מכירים היטב את עולם הפרסום ומחוברים למשרדי הפרסום והמפרסמים הגדולים בשוק. באמצעות איחוד מספר רב של תחנות לכוח מוביל – תוכל לקבל גישה לקמפיינים גדולים. הפוטנציאל לפרוץ לקהלים חדשים של מאזינים ומפרסמים הוא אינסופי.

התוכן שתוכל תחנתך להפיץ ברשת הדיגיטלית של  Cue.AD יתבסס על בניית לוח שידורים מוסיקלי טהור, שימוש במאגר התוכן האיכותי שהתחנה מייצרת, או בנייה של ערוצי Live ייעודיים לרשת. בהשקעה קטנה ניתן ליצור ערוצים רבים, למתג אותם, ולהעניק אופי מבודל וייחודי לכל אחד מהם. בנוסף, מערכת ON-AIR מעניקה יכולת לחיזוק הקשר של תחנות רדיו עם קהל המאזינים, על ידי שימוש בכלים אינטראקטיביים מתקדמים.

מערכת המדידה המתקדמת של ON-AIR מספקת יכולת ניתוח מדויקת על תנועת המאזינים והעדפותיהם. בין הפרמטרים הנמדדים - Sessions, Unique Sessions, Active Sessions ונתונים רבים נוספים. לא עוד סקרי האזנה תקופתיים, אלא נתונים מדויקים בזמן-אמת על צריכת התוכן במונחים של זמני האזנה, פילוחים דמוגרפיים וגיאוגרפיים, נקודות שיא ונקודות נטישה, ויכולת למקסם את נתוני ההאזנה באון-ליין ובעולם ה-FM.

ברשותך, כמה מילים על טכנולוגיה:


ON-AIR  מבית Cue.AD היא מערכת מבוססת ענן (תצורת SaaS), וביכולתה להתממשק למגוון רחב של מערכות אוטומציה ופרוטוקולי האזנה (ShoutCast, IceCast, Wowza ועוד)  אין צורך בשינוי מערך השידורים של התחנה או ברכישת תוכנות יקרות. המערכת מספקת נגן רדיו ייחודי וממותג, ואינטגרציה עם רשתות חברתיות (Facebook, Twitter) הניתנות להתאמה בהתאם לצרכי התחנה.

Cue.AD הצטרפות לרשת ליצירת קשר ולפרטים נוספים לחץ כאן